Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Umut GÖKGÖZ

ugokgoz@bursapostasi.com

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Murat ALTIOK

m.altiok@bursapostasi.com

Haber Merkezi Koordinatörü / News Center Coordinator

Haber Merkezi ve İstihbarat Şefi / News Center and Intelligence Chief

Bekir Efe GÖKGÖZ

bekirefe@bursapostasi.com

Haber Editörleri / News Editors

Eda ALTIOK

eda@bursapostasi.com

Cüneyt KÜNCEK

cuneyt@bursapostasi.com

Burak BECEREN

burak@bursapostasi.com

Spor Servisi / Sports Service

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Turgay EMMEZ

turgay@bursapostasi.com

Hukuk Danışmanı / jurisconsult

SA’Y Hukuk ve Danışmanlık

sayhukuk@outlook.com.tr

Reklam / Advertise

reklam@bursapostasi.com

Adres / Adress

Reyhan Mah. Bezciler Sok. Beysel İşhanı No: 19/16 Osmangazi / BURSA

Telefon : 0542 322 16 16

E-mail : bilgi@bursapostasi.com

SİSTEM YÖNETİMİ

BurHOST

http://www.burhost.com

Sitemiz (İHA) İHLAS Haber Ajansı Üyesidir.

Bursa Haberleri ve Son Dakika Bursa Gündemi konusunda en hızlı bilgiyi edinebileceğiniz Bursa Haber Siteleri arasında tarafsız habercilik anlayışından ödün vermeden yayın hayatına devam eden www.bursapostasi.com sitemizi takip ederek Bursa’da yaşanan gelişmeler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bursa Haber, Bursa Haberleri, Bursa Son Dakika, Bursaspor, Asayiş, Ekonomi, Eğitim, Yaşam, Türkiye, Magazin, Yerel, Spor, Politika, Çevre, Sağlık, Bilim ve Teknoloji Haberleri yanı sıra önemli gelişmeleri takip edebileceğiniz Bursa Haber sitesi olarak yayın hayatını sürdüren Bursa Postası, Bursa ve ilçelerinde yaşanan haber niteliğindeki detayları ve toplumsal olayları en hızlı takip edebileceğiniz haber sitesidir.

Bursa Haber Siteleri arasında profesyonel haber editörleri, köşe yazarları ve deneyimli yönetim kadrosuyla Bursa En İyi Haber Sitesi araştırmasında daima öne çıkan ve tarafsız haber sunumu ile takdir edilen sitemizi takip ederek gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz. Günümüzde en fazla ziyaret eden web siteleri arasında yer alan ve günlük yüzbinler hatta milyonlarca ziyaretçi trafiğine sahip olan Haber Siteleri ve portalları arasında popülerliğini her geçen gün yükselten Bursa Haberleri sitemiz şehirde faaliyet gösteren işletmelerin reklam konusunda da ilk tercih ettikleri haber sitesidir.

Bursa şehri ve Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, Mudanya, Gürsu, Kestel, Karacabey, Mustafakemalpaşa, Orhangazi, İznik, İnegöl, Yenişehir, Orhaneli, Keles, Gemlik, Büyükorhan, Harmancık ilçelerinde yaşanan olayları olarak, fotoğraflı ve video yayını olarak servis eden Bursa Son Dakika Haberleri sitemiz Yerel Yönetimler tarafından gerçekleştirilen çalışmaları da sunmaktadır.

Gizlilik Politikası

Bu sitede yayınlanan ve yer alan kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.bursapostasi.com‘a aittir. bursapostasi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.bursapostasi.com‘un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www.bursapostasi.com‘da ki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.bursapostasi.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.bursapostasi.com. However, sometimes the www.bursapostasi.com uses third parties to process your information. www.bursapostasi.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the bursapostasi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the bursapostasi.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.bursapostasi.com and its services. When you use www.bursapostasi.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the bursapostasi.com cookies section of our full Privacy Policy.

www.bursapostasi.com Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. www.bursapostasi.com‘ da yayınlanan diğer haberler ve makaleler ise, kaynak gösterilmek ve www.bursapostasi.com ile ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

www.bursapostasi.com Basın Ahlak İlkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

www.bursapostasi.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.


BurHOST

Gazeteler
sanalbasin.com üyesidir
Firma Ekle