Bursa Temizlik Şirketi – Temizlik Firması – 0542 445 3 445

Adres Reyhan, Bezciler Sokak Beysel İşhanı No 19/23

Telefon 0542 445 3 445

Faks 0542 445 3 445

E-posta bilgi@smtemizlik.com

Web sitesi https://www.smtemizlik.com/

FİRMA DETAYLARI

Bursa Temizlik Şirketi firması SM, Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gürsu, Kestel bölgelerinde, Ev, Ofis, Büro, Villa temizliği sunar.

Bursa Temizlik Firmaları dendiğinde ilk akla gelen, kaliteli hizmeti ile sektörde 25 yılı aşkın süredir tercih ve tavsiye edilebilirliğini sürdüren SM Temizlik firmamız şehirde temizlik hizmeti ihtiyaçlarınıza tecrübeli ekipleriyle cevap vermektedir. Firmamız yaşam alanlarınızda gereken temizlik işlemlerini deneyimli personeli ve sağlığa uygun temizlik maddeleri ile yaparak keyifli vakitler geçirmenize katkı sağlayacak hijyenik ortamları size sunmaktadır.

Bursa Temizlik Şirketi

Sunduğu hizmetlerin tamamında müşteri memnuniyetini gözeten, işlemler için yeterli tecrübeyi edinmiş titiz ve güvenilir personeli ile daima en iyi hizmeti sunma mücadelesini sürdüren şirketimiz sektörde kendini kanıtlamış işletmelerin başında gelmektedir. Temizlik hizmeti bu konuda deneyimli kişiler tarafından yapılması gereken işlemlerden oluşmaktadır. Bunun yanı sıra hizmet alınacak firmanın sektördeki geçmişi ve referansları iyi araştırılmalıdır. Hizmetleri günlük gelir sağlamak amacıyla tecrübesiz kişilerle birlikte yapan firmaların sebep olduğu mağduriyetler her geçen gün artmaktadır. Bu ve benzeri olumsuzluklarla karşılaşmadan kaliteli hizmet alabileceğiniz firmamızda görevli tüm personelimiz tecrübeli, diksiyonu, ikili iletişimi iyi ve sürekli olarak eğitim alan bireylerden oluşmaktadır. Yaşam alanlarınızın yanı sıra Bursa’da bir çok firma, işletmei kurum, kuruluşa temizlik hizmeti, temizlikçi bayan, yardımcı bayan, gündelikçi bayan ve personel temini desteği veren Bursa Temizlik Şirketi firmamız şehirde size en fazla olumlu referansı verecek Temizlik Şirketleri içersinde bilinen ve tercih edilendir.

Bursa Ofis Temizliği

Temizlik işlemleri öncesinde hazırlıklarını yapan ekiplerimiz firmamızdan aldığınız randevu tarihi ve saatinde adresinize gelerek işlemlerinizi titizlikle gerçekleştireceklerdir. Temizlik yapılacak alanlarınız içim görevlendirilen firmamız bünyesinde kadrolu olarak görev alan çalışma arkadaşlarımız ile birlikte sektörde uzun yıllar emek sarfetmiş, müşteri istekleri ve memnuniyeti hususlarında deneyimleri edinerek ekip lideri olarak görevlendirilmeye hak kazanmış yetkili personelimizin gözetiminde yapılmaktadır.

Bursa Temizlik Şirketi ve benzeri arama sonuçlarında gerek Google vb. arama motorlarında gerekse çevrenizdeki insanlara sorduğunuzda ismini duyacağınız Bursa Temizlik Şirketi olan ve bu başarısını sürdürmeye devam eden SM Temizlik olarak çalışmalarızı ilk günkü titizlikle sürdürmekteyiz. Hizmetlerimizde özellikle yaşam alanlarınızdaki eşyalarınıza gösterdiğimiz hassasiyet ve temizlenen alanlardaki kontrollerle işimizi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz.

Bursa Hastane Temizliği

Tüm hizmetlerde insan sağlığına uygun ve hijyenik temizlik malzemelerini kullanarak sizin, çocuklarınızın ya da var ise evcil hayvanlarınızın kimyasal madde kokularına maruz kalmamasını sağlıyoruz. Bunun yanı sıra sunduğumuz hizmetler arasında öncelikle; İnşaat Temizliği, Hastane Temizliği, Okul Temizliği, AVM Temizliği, Dershane Temizliği, Dış Cephe Temizliği, Cam Temizliği, Kurumsal Temizlik, Banka Temizliği, Taski Makinası Kiralama, Buharlı Temizlik hizemtleri yer almaktadır. Yıllardır süre gelen kaliteli ve sorunsuz hizmetinden ödün vermeden faaliyetlerini sürdüren istikrarlı firmaların içersinde saygın bir yere sahip olan Bursa Temizlik Şirketi firmamıza iletişim bilgilerimizden günün her saatinde ulaşarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Sizde Bursa’da güvenilir ve işinin ehli bir temizlik firması ile çalışmak istiyorsanız bize ulaşarak titiz işçiliğimiz ve uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Firma Harita Bilgisi

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

BurHOST

Gazeteler
sanalbasin.com üyesidir
Firma Ekle