Bursa Petek Temizleme – Petek Temizliği – 0542 445 3 445

Adres Reyhan, Bezciler Sokak Beysel İşhanı No 19/11

Telefon 0542 445 3 445

Faks 0542 445 3 445

E-posta bilgi@smpetektemizleme.com

Web sitesi https://www.smpetektemizleme.com/

FİRMA DETAYLARI

Bursa Petek Temizleme ve Kalorifer Peteği Temizliği yapan SM Teknik, Bursa’da Yıldırım, Nilüfer, Osmangazi ilçesinde hizmet vermektedir.

Kış aylarında evlerimizde, ofislerimizde, işyerlerimizde, bürolarımız ve benzeri alanlarımızda ısınma ihtiyaçlarımızı karşılayan kalorifer petekleri her yıl düzenli olarak temizlenmesi gereken malzemelerdir. Periyodik olarak temizlenmesi gereken ve şebeke suları ve kullanımdan kaynaklı olarak içerisinde biriken çamur, tortu, pislik ve benzeri cisimlerin peteklerin içerisindeki su kanallarını tıkaması kaçınılmazdır.

Bursa Petek Temizleme

Periyodik olarak temizlenmeyen Kalorifer Peteği zamanla tıkanarak ısınma işlevini yapamaz hale gelir ve bununla birlikte doğalgaz faturaları da yüksek tutarlarda gelir. Bunun yanı sıra kalorifer peteklerinin içerisindeki yabancı cisimler kombi cihazınıza ulaşarak kombinize de zarar verir. Kış aylarında Isınmayan Kalorifer Peteği sorunları ile karşılaştıysanız SM Petek Temizleme firmamız Bursa Petek Temizleme işlemlerinizi son teknoloji Petek Temizleme Makinesi ve Tecrübeli personeli yaparak ısınma sorunlarınızı ortadan kaldıracaktır. Bu durumda kombi cihazlarınızın içerisinde bulunan bileşen ve yedek parçalar bozularak cihazınızın çalışmamasına sebep olur.

Bursa Petek Temizliği

Kalorifer Petekleri içerisinde dolaşan su ile birlikte kombinize ulaşan ve arızalanmasına neden olarak çalışmayan kombileriniz için Kombi Teknik Servisi ya da Kombi Tamircisi ihtiyacınız doğar ve bu da bütçenizin eksilmesine sebep olacaktır. Kombi arızaları yüksek maliyetler çıkan işlemlerdir. Petek Temizleme işlemlerinin yanı sıra Kombi Bakımı ve Temizliği de her yıl düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Uzun yıllar sorunsuz olarak çalışmak üzere tasarlanan Kombi cihazlarının arıza yapmaması için bakımlarını da düzenli olarak yaptırmalısınız. Kombi cihazlarınızın düzenli çalışması ve ortamlarınızın gerektiği şekilde ısınabilmesi için gereken Petek Temizleme işlemleri konusunda uzun yıllardır faaliyet gösteren Bursa Petek Temizleme firması SM Petek Temizleme şirketimizi tercih ederek kaliteli hizmetimiz, uygun fiyatlarımız ve kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz.

Bursa Petek Temizlik

Bursa’da Petek Temizliği hizmeti sunan firmaların bir çoğu işlemleri eski nesil makinelerle gerçekleştirmektedir. Sektörde en eski firmalardan olan, yıllardır edinmiş olduğu birikim ve tecrübesi ile saygınlık kazanmış olan SM, son teknolojiye sahip Petek Temizleme Makinesi cihazlar ve peteklerinize zarar vermeyen Petek Temizleme Kimyasalı ürünlerle en iyi hizmeti profesyonel personeli ile gerçekleştirmektedir. Temizlenmesi gereken petekleriniz için günün her saatinde arayıp hem bilgi hem de randevu alabileceğiniz Bursa Petek Temizleme firmamızla hala tanışmadıysanız acele etmenizde fayda olduğunu hatırlatmak isteriz. Kalorifer peteklerinizdeki tıkankıklıkların açma işlemleri içinde tercih edebileceğiniz Tıkalı Petek Açma Firmaları dendiğinde ilk akla gelen firma olmamız sektörde gelmiş olduğumuz noktanın haklı gururunu yaşatmaktadır.

Firma Harita Bilgisi

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

BurHOST

Gazeteler
sanalbasin.com üyesidir
Firma Ekle