BurHOST İnternet Hizmetleri

Adres Reyhan, Bezciler Sokak, Beysel İşhanı No 19/11

Telefon 0542 322 16 16

Faks 0542 322 16 16

E-posta bilgi@burhost.com

Web sitesi https://www.burhost.com

FİRMA DETAYLARI

BurHOST İnternet Hizmetleri firmamız Bursa ilinde Domain, SSL, Hosting, Reseller, Kiralık Sunucu, Web Tasarım, E-Ticaret, SEO gibi konularda hizmet vermektedir.

Bilişim sektöründe 10 + yıl boyunca edinmiş olduğu deneyim ve tecrübe sonrasında 2009 yılında faaliyetlerine başlayan BurHOST firmamız Bursa Bilişim Firmaları arasında tecrübesi, kaliteli hizmeti ve uygun fiyatları ile öne çıkmaktadır.

Gelişen teknoloji ve artan internet kullanımı ile her geçen gün büyüyen ve neredeyse tüm ihtiyaçlarımız için elimizden düşmeyen Cep Telefonu, Tablet, Bilgisayar gibi elektronik cihazlar sayesinde Türkiye ve Dünya’da olup biten herşeyi saniyeler içersinde öğrenebilmekteyiz. Bu bilgi akışı ve içeriklerin yer aldığı web siteleri, sosyal ağlar, video siteleri, haber siteleri, alışveriş siteleri gibi platformlar hayatımızı kolaylaştırmaktadır.

Kolaylaşan hayatımızda değişen bir başka faktör ise sosyal bağlarımızdır. Teknoloik cihazların getirmiş olduğu kolaylık ve imkanlar sayesinde pazar, çarşı, market, avm, lokanta, cafe, pastane vb. ortamlarda olan özellikle gıda, giyim ve teknoloji ile ilgili tüm ürünleri internet üzerinden satın alabilmekteyiz.

İhtiyaçlarımızın karşılandığı web siteleri uzun süren araştırma, geliştirme, çaba ve maliyetler harcanarak ortaya çıkmaktadır. Artan internet kullanımı ile birlikte hemen hemen her sektörde firmalar arasında daha fazla ziyaretçi ve müşteriye ulaşabilmek adına kıyasıya bir rekabet oluşmaktadır. İnternet kullanıcıları arasında yapılan anketlerde en fazla belirtilen unsurun ziyaret edilen sitelerin sade ve kolay kullanılabilir olması gerektiği sonuçları öne çıkmaktadır.

Firma tanıtımı başta olmak üzere hizmet ve ürün alım satımının da her gün binlerce hatta milyonlarca alışverişin anlık olarak yapıldığı internet ortamında sizde yerinizi almak istiyorsanız projeleriniz için öncelikle firma ya da ürününüzü temsil eden bir Domain (Alan Adı) ismine sahip olmanız gerekmektedir. Domain isimleri internet kullanıcılarının ziyaret ettikleri web sitelerine verilen isim olarak adlandırılmaktadır.

Domain isimleri .com, .net, .com.tr, .org, .biz ve benzeri uzantılar biçiminde tescil edilebilmektedir. Domain Tescil işlemleri kısaltılmış şekli (ISS) olarak adlandırılan İnternet Servis Sağlayıcı firmalar aracılığıyla kısa sürede yapılabilmektedir. Bursa merkezli olarak faaliyetlerini sürdüren BurHOST kişisel blog, firma web sitesi, kurumsal web sitesi, ürün ve marka isimleriniz için ihtiyacınız olan Alan Adı (Domain) isimlerini çok kısa sürede uygun fiyatlar ile Kayıt edebileceğiniz Bursa Domain Firmaları arasında güvenilirliği ve düşük fiyatları daima göze çarpmakta, bir çok kişi, firma, kurum, kuruluş tarafından da tercih ve tavsiye edilmektedir. İhtiyaç duyduğunuz Domain isimlerini kısa sürede belirleyebilmeniz için özel hazırlanan Domain Sorgulama sistemi ile belirlediğiniz ve Tescil Edilebilir durumda olan Alan Adları ve uzantılarını dilediğiniz ödeme yöntemi ile kayıt etme imkanı sağlayan firma sektörde kendini kanıtlamış firmalar arasında yükselişini sürdürmektedir.

Web siteleriniz, projeleriniz ve ürünleriniz için gereken Alan Adı ve uzantılarını yani Domain Tescil Etme işlemleri sonrasında ihtiyacınız olan bileşenlerin başında gelen Hosting hizmeti ile web sitenizi oluşturan dosya, yazılım, resim, video ve diğer materyallerin bulunduracağınız ve e-mail hesaplarınızı oluşturarak yönetebileceğiniz Web Sitesi Barındırma ya da Web Hosting hizmetini de modern Hosting Sunucusu cihazlarının bulunduğu, güçlü altyapısı, yüksek hızlı internet, yedekleme özellikleri ile en uygun fiyatlarla size sunacak olan Bursa Hosting Şirketleri içersinde kesintisiz hizmet veren ve web sitelerinizin daima erişilebilir olmasını sağlayan firmamızla iletişime geçmeden Hosting Hizmeti almamanızı şiddetle öneririz.

Domain ve Hosting Hizmeti siparişleriniz gerçekleşti ise ve hali hazırda bir web siteniz yoksa Bursa Web Tasarım Firmaları araştırmasında karşınıza çıkacak BurHOST İnternet Hizmetleri benzersiz Web Sitesi Tasarımı ya da Hazır Site ürünleri projeleriniz için uygun olan seçimler konusunda çözüm ortaklığı yapacaktır. Özel Tasarım Web Sitesi veya Hazır Web Sitesi Çeşitleri, Alışveriş Sitesi, E-Ticaret gibi bir çok seçenek bulunan tasarımlarımızı inceleyerek beğendiğiniz ya da kafanızda tasarladığınız sadece size özel Web Tasarımı hizmetimiz ile fark edilir olabilirsiniz.

Domain, Hosting, Web Tasarım, Hazır Site, Alışveriş Sitesi uygulama aşamaları sonrasında sıra geldi en önemli detaylardan olan Hedef Kitle Oluşturma, SEO Analizi sonrasında SEO Danışmanlığı & SEO Hizmeti işlemlerine. İnternet kullanımının artması ile birlikte tüm sektörlerde yaşanan rekabet ortamı firma web sitesi, ürün sitesi, alışveriş sitesi gibi tüm sitelerin en fazla ziyaretçi ve müşteriye ulaşmak istemesine sebep olmaktadır. Tabi bu hususta öncelikle Google, Yaani, Yandex, Bing, DuckDuckGo gibi arama motorlarının algoritmaları ve istekleri en önemli detaydır. Ülkemizde en fazla kullanılan ve SEO diye tabir edilen (Search Engine Optimization) Türkçe karşılığı (Arama Motoru Optimizasyonu) olan işlemleri önemseyen Google ile iyi geçinmek daima ilke olarak benimsenmektedir. Web sitelerinize uygulanacak SEO Çalışmaları konusunda yapacağınız tüm işlemler Google ve diğer arama motoru algoritmalarına uygun olmalıdır. Aksi taktirde gerçekleştirilecek işlemler sonrasında web siteniz BAN diye tabir edilen, bir tür ceza olan ve web sitenizin Google aramalarında görünmemesine sebep olacak sonuçlar doğurabilmektedir.

Web siteniz için alacağınız SEO Hizmeti için tercih edeceğiniz firmanın tecrübesi konusunda emin olmanız ve referanlarını değerlendirmeniz daima sizin menfaatinize olacaktır. SEO Hizmeti sektörü oldukça fazla rağbet gördüğünden bilen ya da bilmeyen bir çok kişi tarafından gelir elde etmek için kurulan web siteleri ve firmalardan oluşmaktadır. Her sektörde olduğu üzre SEO Hizmeti sektöründe de art niyetli kişiler istenmeyen çirkin durumların yaşanmasına sebep olmaktadır. Siteleriniz için ihtiyacınız olan SEO Hizmeti konusunda 10 + yıldır çalışmalarına devam eden ve sektörde saygınlık kazanmış firmalar içersinde tercih edilen Bursa SEO firmamız bir çok sektörde faaliyet gösteren onlarda kişi/işletmeye SEO Danışmanlığı Hizmeti sunmaktadır. Web siteniz ve bütçenize uygun SEO Paketleri ile Etkili, Kalıcı ve Yükselme Garantili SEO Hizmeti alabileceğiniz firmamız, uyguladığı SEO Çalışması işlemlerinde satın almış olduğunuz SEO Paketi dahilindeki raporlama seçeneği doğrultusunda sizi bilgilendirmektedir.

Firma Harita Bilgisi

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

BurHOST

Gazeteler
sanalbasin.com üyesidir
Firma Ekle